Muzejski vlak v Radovljici

Muzejski vlak na Festival čokolade

13.04.2019 10:40

Nostalgično potovanje z vlakom v Radovljico. Tam vas čakajo stojnice polne čokolade in pestro festivalsko dogajanje.

Strojevodja Muzejskega vlaka

Na največjem čokoladnem dogodku v Sloveniji se boste lahko do sitega najedli čokolade ter se zabavali na delavnicah, družinskih aktivnostih in koncertih.

Muzejski vlak se bo tokrat na pot odpravil v soboto, 13. aprila, in sicer bo z ljubljanske železniške postaje odpeljal ob 10.40 ter se v Ljubljano vrnil ob 15.48.

 

Za animacijo in grižljaj čokolade bo poskrbeljno tudi na vlaku, ki je doživetje že sam po sebi. Pripeljal vas bo v neposredno bližino dogajanja v Radovljici, saj je železniška postaja od prizorišča oddaljena le 100 metrov.

 

Vozni red muzejskega vlaka:

Postaja  

Odhod

Prihod

Ljubljana

10:40

17:13

Lj.Litostroj

10:46

17:07

Lj.Stegne

10:49

17:04

Lj.Vižmarje

10:53

17:00

Medno

11:58

16:54

Medvode

11:03

16:49

Reteče

11:10

16:44

Škofja Loka

11:16

16:38

Kranj

11:26

16:27

Podnart

11:40

16:00

Otoče

11:52

15:56

Globoko

11:57

15:52

Radovljica

12:06

15:48

 

Cena povratne vozovnice: 19 € odrasli, 8 € otroci od 3 do 12 let

Vozovnice bodo na voljo na vseh večjih železniških postajah.

 

Na Festival čokolade se lahko med 12. do 14. aprilom odpravite tudi z rednimi vlaki in pri tem izrabite številne popuste:

  • otroci od 6. do 12. leta, ki potujejo v spremstvu odraslih: 50 % popusta;
  • otroci do 6. leta: potujejo brezplačno;
  • SŽ-kartica ugodnosti za družine: 40 % popusta za odrasle in brezplačno za otroke do 12. leta;
  • SŽ-kartica ugodnosti za seniorje: 50 % popusta.

Omenjeni popusti ne veljajo za posebno ponudbo vožnjo z muzejskim vlakom.

Več informacij o voznih redih in cenah vozovnic poiščite na spletni strani www.slo-zeleznice.si.

 

VEČ O FESTIVALU

 

REDNE LINIJE
 

Meniji Okusi Radol'ce 2019

 

 

Povezane novice

12.04.2019 19:00
Čokoladna večerja
Vila Podvin

Trije izjemni Chefi bodo s slovensko čokolado ustvarjali otvoritveno večerjo 8. Festivala čokolade.

Lokalne sestavine in odlične recepture

Vabljeni na

MESEC LOKALNIH MENIJEV

 

Kulinarična ponudba Radovljice in njene okolice od nekdaj velja za kakovostno in pristno. V zelenem okolju dobrav in dežele nastajajo zdravi proizvodi, ki jih spretni kuharji povežejo v izjemne jedi, ki jih navdihuje lokalna tradicija. Posebej okusno je meseca novembra. Več o mesecu lokalne kulinarike si preberite TUKAJ.

17.04.2020 00:00
Radovljica, 17.-19. april

Največji čokoladni dogodek in najbolj atraktivna kulinarična prireditev v Sloveniji.

01.06.2019 12:00
Okusi Piva Radovljica
Radovljica

V Radovljico prihajajo pivovarji iz vse Slovenije. Okusite odlična lokalna piva in se družite ob glasbi v čudovitem parku.

Naziv vsebine

Nagradi za Radovljico in Kamno Gorico
25.10.2019 11:00
Nagrada za največji kamp v destinciji
24.10.2019 10:59
Občina Radovljica podpira zeleni turizem
Piškotki za analitiko
Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
Piškotki za družabna omrežja
Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
Kaj so piškotki?
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo in beleženjem piškotkov.V redu Več o piškotkih