Muzejski vlak v Radovljici

Muzejski vlak na Festival čokolade

13.04.2019 10:40

Nostalgično potovanje z vlakom v Radovljico. Tam vas čakajo stojnice polne čokolade in pestro festivalsko dogajanje.

Strojevodja Muzejskega vlaka

Na največjem čokoladnem dogodku v Sloveniji se boste lahko do sitega najedli čokolade ter se zabavali na delavnicah, družinskih aktivnostih in koncertih.

Muzejski vlak se bo tokrat na pot odpravil v soboto, 13. aprila, in sicer bo z ljubljanske železniške postaje odpeljal ob 10.40 ter se v Ljubljano vrnil ob 15.48.

 

Za animacijo in grižljaj čokolade bo poskrbeljno tudi na vlaku, ki je doživetje že sam po sebi. Pripeljal vas bo v neposredno bližino dogajanja v Radovljici, saj je železniška postaja od prizorišča oddaljena le 100 metrov.

 

Vozni red muzejskega vlaka:

Postaja  

Odhod

Prihod

Ljubljana

10:40

17:13

Lj.Litostroj

10:46

17:07

Lj.Stegne

10:49

17:04

Lj.Vižmarje

10:53

17:00

Medno

11:58

16:54

Medvode

11:03

16:49

Reteče

11:10

16:44

Škofja Loka

11:16

16:38

Kranj

11:26

16:27

Podnart

11:40

16:00

Otoče

11:52

15:56

Globoko

11:57

15:52

Radovljica

12:06

15:48

 

Cena povratne vozovnice: 19 € odrasli, 8 € otroci od 3 do 12 let

Vozovnice bodo na voljo na vseh večjih železniških postajah.

 

Na Festival čokolade se lahko med 12. do 14. aprilom odpravite tudi z rednimi vlaki in pri tem izrabite številne popuste:

  • otroci od 6. do 12. leta, ki potujejo v spremstvu odraslih: 50 % popusta;
  • otroci do 6. leta: potujejo brezplačno;
  • SŽ-kartica ugodnosti za družine: 40 % popusta za odrasle in brezplačno za otroke do 12. leta;
  • SŽ-kartica ugodnosti za seniorje: 50 % popusta.

Omenjeni popusti ne veljajo za posebno ponudbo vožnjo z muzejskim vlakom.

Več informacij o voznih redih in cenah vozovnic poiščite na spletni strani www.slo-zeleznice.si.

 

VEČ O FESTIVALU

 

REDNE LINIJE
 

 

 

Povezane novice

12.04.2019 19:00
Čokoladna večerja
Vila Podvin

Trije izjemni Chefi bodo s slovensko čokolado ustvarjali otvoritveno večerjo 8. Festivala čokolade.

Jedi polnega okusa
Lokalne sestavine in odlične recepture

Kulinarična ponudba Radovljice in njene okolice od nekdaj velja za kakovostno in pristno. V zelenem okolju dobrav in dežele nastajajo zdravi proizvodi, ki jih spretni kuharji povežejo v izjemne jedi, ki jih navdihuje lokalna tradicija.

17.04.2020 00:00
Radovljica, 17.-19. april

Največji čokoladni dogodek in najbolj atraktivna kulinarična prireditev v Sloveniji.

01.06.2019 12:00
Ponudba craft piva
Radovljica

Festival craft piva, hrane, glasbe in druženja.

 

Kmalu v Radol'ci

 

Galerija Šivčeva hiša

Razstava slik priznanega slikarja Klavdija Tutte.

17.04.2019 19:30
Linhartova dvorana Radovljica

Glasbena komedija na odru Linhartove dvorane. 

01.06.2019 12:00
Ponudba craft piva
Radovljica

Festival craft piva, hrane, glasbe in druženja.

04.07.2019 20:00
Linhartov trg, Radovljica, julij

Prijeten ambient, odlični koncerti in okusna ponudba ulične prehrane Okusov Radol'ce.

 

Aktualno & Blog

 

10.03.2019 10:28
5 razlogov, ki vas bodo prepričali, da imamo prav

Zapisala Adele Gray, marec 2019

 

Ko sem bila leta 2006 na počitnicah v Sloveniji, sem kolesarila ob reki Savi z Bleda v Radovljico in takoj ko sem se pripeljala v čudovito staro mestno jedro, sem se v Radovljico zaljubila.

21.03.2019 13:36
Nova publikacija destinacije Radol'ca

Radovljica z okolico je predstavljena v novem promocijskem katalogu, ki ga je izdal Javni zavod Turizem in kultura Radovljica.

Pregled najboljših otroških igrišč

Zapisala Rebecca Svetina, marec 2019

 

Kje otroci vzamejo vso energijo?! Ko se morajo vaši otroci malce zdivjati, vi pa bi radi le posedeli na klopi ali si privoščili kavo, razmislite o obisku teh otroških igrišč v Radovljici in na Bledu ter v njuni okolici. Vsako ima svoje prednosti.

16.04.2019 08:55
8. Festival čokolade

Pretekli konec tedna je v Radovljici potekal 8. Festival čokolade. Največji čokoladni dogodek v Sloveniji je kljub slabši vremenski napovedi privabil veliko obiskovalcev ter ponudil pestro izbiro čokolade in dogajanja.

Naziv vsebine

16.04.2019 08:55
21.03.2019 13:36
Nova publikacija destinacije Radol'ca
V pripravah na največji dogodek
Piškotki za analitiko
Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
Piškotki za družabna omrežja
Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
Kaj so piškotki?
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo in beleženjem piškotkov.V redu Več o piškotkih