Muzejski vlak v Radovljici

Muzejski vlak na Festival čokolade

13.04.2019 10:40

Nostalgično potovanje z vlakom v Radovljico. Tam vas čakajo stojnice polne čokolade in pestro festivalsko dogajanje.

Strojevodja Muzejskega vlaka

Na največjem čokoladnem dogodku v Sloveniji se boste lahko do sitega najedli čokolade ter se zabavali na delavnicah, družinskih aktivnostih in koncertih.

Muzejski vlak se bo tokrat na pot odpravil v soboto, 13. aprila, in sicer bo z ljubljanske železniške postaje odpeljal ob 10.40 ter se v Ljubljano vrnil ob 15.48.

 

Za animacijo in grižljaj čokolade bo poskrbeljno tudi na vlaku, ki je doživetje že sam po sebi. Pripeljal vas bo v neposredno bližino dogajanja v Radovljici, saj je železniška postaja od prizorišča oddaljena le 100 metrov.

 

Vozni red muzejskega vlaka:

Postaja  

Odhod

Prihod

Ljubljana

10:40

17:13

Lj.Litostroj

10:46

17:07

Lj.Stegne

10:49

17:04

Lj.Vižmarje

10:53

17:00

Medno

11:58

16:54

Medvode

11:03

16:49

Reteče

11:10

16:44

Škofja Loka

11:16

16:38

Kranj

11:26

16:27

Podnart

11:40

16:00

Otoče

11:52

15:56

Globoko

11:57

15:52

Radovljica

12:06

15:48

 

Cena povratne vozovnice: 19 € odrasli, 8 € otroci od 3 do 12 let

Vozovnice bodo na voljo na vseh večjih železniških postajah.

 

Na Festival čokolade se lahko med 12. do 14. aprilom odpravite tudi z rednimi vlaki in pri tem izrabite številne popuste:

  • otroci od 6. do 12. leta, ki potujejo v spremstvu odraslih: 50 % popusta;
  • otroci do 6. leta: potujejo brezplačno;
  • SŽ-kartica ugodnosti za družine: 40 % popusta za odrasle in brezplačno za otroke do 12. leta;
  • SŽ-kartica ugodnosti za seniorje: 50 % popusta.

Omenjeni popusti ne veljajo za posebno ponudbo vožnjo z muzejskim vlakom.

Več informacij o voznih redih in cenah vozovnic poiščite na spletni strani www.slo-zeleznice.si.

 

VEČ O FESTIVALU

 

REDNE LINIJE
 

 

 

Povezane novice

12.04.2019 19:00
Čokoladna večerja
Vila Podvin

Trije izjemni Chefi bodo s slovensko čokolado ustvarjali otvoritveno večerjo 8. Festivala čokolade.

Jedi polnega okusa
Lokalne sestavine in odlične recepture

Kulinarična ponudba Radovljice in njene okolice od nekdaj velja za kakovostno in pristno. V zelenem okolju dobrav in dežele nastajajo zdravi proizvodi, ki jih spretni kuharji povežejo v izjemne jedi, ki jih navdihuje lokalna tradicija.

17.04.2020 00:00
Radovljica, 17.-19. april

Največji čokoladni dogodek in najbolj atraktivna kulinarična prireditev v Sloveniji.

01.06.2019 12:00
Okusi Piva Radovljica
Radovljica

V Radovljico prihajajo pivovarji iz vse Slovenije. Okusite odlična lokalna piva in se družite ob glasbi v čudovitem parku.

 

Kmalu v Radol'ci

 

10.08.2019 00:00
Festival stare glasbe
Radovljiška graščina, avgust

Radovljica že 36 let razveseljuje ljubitelje stare glasbe. Poleg koncertov potekajo tudi glasbene delavnice.

PROGRAM 2019

23.08.2019 00:00
Slavko Avsenik
Begunje na Gorenjskem, avgust

Vsako drugo leto avgusta v rojstnem kraju Slavka Avsenika poteka festival Avsenikovih viž. 

24.08.2019 09:30
Spremljevalni program Festivala Avsenik

Obujte pohodne čevlje, podajte se sami ali v naši družbi do cerkvice Sv. Petra, kjer lahko na razglednem hribu prisluhnete koncertu Hišnega ansambla Avsenik. 

01.09.2019 00:00
Radovljica

Drugi radovljiški kronometer. Na razdalji en kilometer se boste dvignili za 50 metrov.

 

Aktualno & Blog

 

06.05.2019 12:33
S čebelico po Radovljici

Radovljica bo kmalu bogatejša za novo doživetje za družine. Tematska dogodivščina S čebelico po Radovljici je namenjena spoznavanju čebel na igriv način in bo na voljo od 24. maja dalje.

19.06.2019 13:21
5 restavracij za najboljšim razgledom

Zapisala Adele Gray, junij 2019

 

Ker delam od doma, sta mi pri izbiri lokacije za kosilo ali večerjo enako pomembna tako sprememba okolice kot hrana, čeprav, iskreno, slabi hrani še tako dober razgled ne more pomagati.

10.07.2019 13:14
Nova sezona turističnega avtobusa

Tudi letos se lahko obiskovalci štirikrat tedensko odpeljejo po nova doživetja s turističnim avtobusom. 

5 družinskih aktivnosti, ki preženejo vročino

Zapisala Rebecca Svetina, julij 2019

 

Poletje se je letos začelo z vročinskim valom, po ohladitvi pa je še en vročinski val pred vrati. Preverili smo najboljše lokacije v Radovljici za plavanje, sladoled in uživanje poletja z majhnimi otroci.

Naziv vsebine

09.08.2019 10:37
10.07.2019 13:14
Nova sezona turističnega avtobusa
14.06.2019 08:03
Piškotki za analitiko
Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
Piškotki za družabna omrežja
Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
Kaj so piškotki?
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo in beleženjem piškotkov.V redu Več o piškotkih